+420 732 779 015        info@hasmi.cz           

O nás

Tradice rodinné firmy Hasmi začala v roce 1993. První podnikatelské krůčky, jako firma jsme zahájili prodejem obuvi. Postupem času jsme opustili obuvnické řemeslo a začali se věnovat službám spojeným s gumařinou a gumárenskou výrobou.

Prvním krokem bylo zahájení lisování technické pryže do forem a servis dopravních pásů. Na tyto služby se postupně začaly nabalovat další práce s gumařinou spojené a společnost se tak v roce 2003 přetransformovala na společnost s ručením omezeným.

V současnosti je hlavní činností firmy výroba technické pryže lisováním, povrchová úprava odtahových pásů a řemenů, pogumování válců, násypek a jiných strojních součástí, výroba gumového těsnění a profilů. V rámci služeb nabízíme řezání pryže na míru, lepení gumy, montáž a servis pryže přímo v provozu. Dále provádíme prodej gumy v rolích, gumových desek, PVC pásů, plochých řemenů, gumového těsnění, profilů a mnoho jiných gumárenských produktů.

Počátkem roku 2016 jsme rozšířili nabídku svých služeb o zakázkový 3D tisk. 3D tisk využíváme k vývoji a výrobě těsnění, profilů, součástek a prototypů, modelů, figurek, masek, reklamních předmětů a jiných prvků z různých materiálů.

Společnost od svého založení, až do dnes, stále je firmou rodinnou, která si již přes 20 let zakládá na kvalitně odvedené práci a osobním přístupu ke každému zákazníkovi.